English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Καλώς ήλθατε στον αναβαθμισμένο ιστότοπο του 9ου ΓΕΛ Αθηνών. 

Παλαιός ιστότοπος: http://9lyk-athin.att.sch.gr

 


Νέα/Ανακοινώσεις

  

Αγαπητοί γονείς, αγαπητά μας παιδιά,

Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο μας έχει πλέον Ψυχολόγο, κυρίως για τους μαθητές αλλά και για τους γονείς που χρειάζονται συμβουλές. Ονομάζεται Σταυρούλα Γερολυμάτου. Όποιος θελήσει να επικοινωνήσει μαζί της μπορεί να στείλει e-mail στο σχολείο ή να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με τη Διευθύντρια του σχολείου. 

 

Η Διευθύντρια
Τερέζα Ροζάκη
 

Αγαπητά μας παιδιά,

Σας αναρτούμε το πρόγραμμα μαθημάτων της Α´ Λυκείου μέσω τηλεκπαίδευσης που θα ισχύει από την 01 Φεβρουαρίου 2021.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_Α1_Λυκείου.png

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_Α2_Λυκείου.png

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_Α3_Λυκείου.png

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_Α4_Λυκείου.png

 

Αγαπητοί γονείς,

Σας αναρτούμε το πρόγραμμα ενημέρωσής σας από τους Καθηγητές του σχολείου σχετικά με την πρόοδο των παιδιών σας και σας επισημαίνουμε ότι:

  • Καλό θα ήταν εάν υπάρχει κάμερα να την ανοίξετε για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις (ταυτοπροσωπίας). 
  • Θα μπαίνετε με σειρά προτεραιότητας, πράγμα που σημαίνει ότι θα υπάρξει διαδικτυακή "ουρά". Για να ενημερωθείτε όλοι όσοι ενδιαφέρεστε, καλό θα ήταν να είστε σαφείς και σύντομοι, όσο αυτό είναι δυνατόν.

Πρόγραμμα ενημέρωσης γονέων/κηδεμόνων

Δαλακούρα Ιωάννα:
Παρασκευή 10:10´-10:50´
 
Εσκιτζίογλου Παντελής:
Για τα μαθήματα της Γλώσσας-Λογοτεχνίας  και της Ιστορίας της Ανθρωπιστικής Κατεύθυνσης οι γονείς των μαθητών του Γ3 μπορούν να επικοινωνούν με τον Καθηγητή Εσκιτζίογλου Παντελή κάθε Τετάρτη 10:30´-13:30´ στο τηλέφωνο του σχολείου: 210 3464680.
 
Θεοδωρίδου Μαρία:
Τρίτη τμήμα Α3 12:20´-13:30´
Τετάρτη τμήμα Α1 11:00´-11:45´
Παρασκευή 29/01 τμήμα Α4 13:30´-14:15´
 
Καλώνη Ρούλα:
Τρίτη 10:10´-10:50´
 
Μαλιγιάννη Ιουστίνη:
Τρίτη 11:00´-11:40´
Πέμπτη 11:00´-11:40´
 
Μπαλοπούλου Μαρία:
Τετάρτη 12:40´-13:20´
Παρασκευή 10:10´-10:50´
 
Ξηνταρόπουλος Πέτρος:
Τρίτη 11:50´-13:20´
 
Ροζάκη Τερέζα:
Θα ενημερώσει τους γονείς τηλεφωνικά απογευματινές ώρες.
 
Τζώρτζης Γιάννης:
Τετάρτη 27/01 όλα τα τμήματα 17:00´-20:00´
 
Τσελιώτη Ευαγγελία:
Τετάρτη 12:00´-15:00´ μπορείτε να τηλεφωνήσετε σε κινητό ή σταθερό.
 
Κυλιντηρέα Σταυρούλα:
Σάββατο 11:00´-13:00´
 
Ηλιάδη Ευαγγελία:
Τετάρτη 11:00´-12:00´
 
Μοράρη Ρένα:
Τρίτη τμήμα Β1 10:00´-11:00´
Τετάρτη τμήμα Α1 11:40´-12:40´
Παρασκευή τμήμα Α3 12:30´-13:30´
Παρασκευή τμήμα Α4 13:30´-14:30´
Δευτέρα 25/01 τμήμα Β4 10:00´-11:00´ και 25/01 τμήμα Β3 11:40´-12:40´
 
Στόυντλε Ζίγκριντ:
Παρασκευή τμήμα Α1 13:30´-14:10´
Παρασκευή τμήμα Α2 11:50´-12:30´
Παρασκευή τμήμα Α3 12:40´-13:20´
Τετάρτη 27/01 Β' Λυκείου 11:50´-13:20´
 
Βεργαδή Μαριάννα:
Τμήμα Γ θεωρητικής Τετάρτη 12:40´-13:20´
Τμήμα Β1 Δευτέρα 11:50´-12:30´
Τμήμα Β4 Πέμπτη 12:40´-13:20´
Τμήμα Β2 Παρασκευή 13:30´-14:10´
 
Δανιήλ Ευθυμία:
Τετάρτη 10:10´-10:50´
 
Πέδου Άννα:
Τετάρτη Α' Λυκείου 10:10´-10:50´
Πέμπτη Β' Λυκείου 11:00´-11:40´
 
Λέρης Δημήτριος:
Πέμπτη 12:00´-14:00´
 
Θεοχάρη Σταυρούλα:
Τετάρτη 11:00´-11:40´
Πέμπτη 11:00´-11:40´
 
Σαλτογιάννης Χρήστος:
Πέμπτη 11:50᾽-12:30᾽
Παρασκευή 11:50´-12:30´
Τρίτη 26/01 11:50´-12:30´
 
Μασούρα Αρτεμισία:
Τετάρτη τμήμα Γ2 θετικής 11:00´-11:40´
Η ενημέρωση για τις Α᾽ και Β᾽ τάξεις θα γίνει όταν ανοίξει το σχολείο.
 
Ντουντουλάκη Φωτεινή:
Μπορείτε να επικοινωνείτε μέσω των ηλεκτρονικών διευθύνσεων που σας έχει στείλει. 
 
Τάτση Αγγελική:
Τρίτη 11:50´-12:30´
Παρασκευή 22/01 12:40´-13:20´
Παρασκευή 29/01 12:40´-13:20´ και 17:00´-18:30´
 
Καρβουτζής Γεώργιος:
Θα γίνει ενημέρωση όταν ανοίξει το σχολείο.
 
Ματθαιοπούλου Κωνσταντίνα:
Τρίτη 10:10´-11:40´
 
Γκίλας Χρήστος:
Οι γονείς που ενδιαφέρονται μπορούν να μπαίνουν στην διαδικτυακή του τάξη όταν τελειώνει το μάθημα του παιδιού τους, κατά τη διάρκεια του διαλείμματος. Για τους υπόλοιπους, όταν ανοίξει το σχολείο.
 
Ρέντας Γεώργιος:
Θα τηρηθεί αλφαβητική σειρά.
Τρίτη τμήμα Β1 18:00´-20:30´
Τετάρτη τμήμα Β4 18:00´-20:30´
Πέμπτη τμήμα Γ θετικής 18:00´-20:30´
 
Χαλκιαδάκης Γεώργιος:
Τετάρτη 11:00´-11:40´
Πέμπτη 11:00´-11:40´