Νέα/Ανακοινώσεις

ΔΕΥΤΕΡΑ  23.5.22   -  Α’ και Γ’ ΤΑΞΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ  25.5.22   -   Β’ ΤΑΞΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από 9 έως 12 Απριλίου 2022 θα πραγματοποιηθεί εκδρομή των μαθητών της Β' Τάξης στον Βόλο.

Ανακοινώνουμε, όπως ο νόμος ορίζει, τις προσφορές που είχαν καταθέσει τα ταξιδιωτικά γραφεία και τα πρακτικά της τελικής επιλογής γραφείου για κάθε εκδρομή.

EKDROMI-B-TAXISVOLOS-Epilogi_taxid_grafeiou .

PROSFORA_GIA_VOLO-DODONI_Travel.pdf .

PROSFORA_GIA_VOLO-IQ_Holidays_1.pdf .

PROSFORA_GIA_VOLO-Manessis.pdf .

PROSFORA_GIA_VOLO-PVS.pdf .

PROSFORA_GIA_VOLO-Travel_Project.pdf .

PROSFORA_GIA_VOLO-Vlassopoulos_travel.pdf .

PROSFORA_GIA_VOLO-Zorpidis_1.pdf .

Την οργάνωση της εκδρομής έχει αναλάβει το ταξιδιωτικό γραφείο VlassopoulosTravel. Το ιδιωτικό συμφωνητικό μεταξύ του Σχολείου μας και του ταξιδιωτικού γραφείου επισυνάπτεται ακολούθως και ο αριθμός του ασφαλιστηρίου συμβολαίου είναι: 2073525377 και ο αριθμός ομαδικού ασφαλιστηρίου ταξιδιωτικής ασφάλισης 70059968 της INTERAMERICAN.

Το ιδιωτικό συμφωνητικό.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από 1 έως 4 Απριλίου 2022 θα πραγματοποιηθεί εκδρομή των μαθητών της Α' Τάξης στην Τήνο.

EKDROMI-A-TAXISTINOS-Epilogi_taxid_grafeiou .

PROSFORA_GIA_TINO-IQ_Holidays .

PROSFORA_GIA_TINO-Vlassopoulos .

PROSFORA_GIA_TINO-Zorpidis .

Την οργάνωση της εκδρομής έχει αναλάβει το ταξιδιωτικό γραφείο VlassopoulosTravel. Το ιδιωτικό συμφωνητικό μεταξύ του Σχολείου μας και του ταξιδιωτικού γραφείου επισυνάπτεται ακολούθως και ο αριθμός του ασφαλιστηρίου συμβολαίου είναι: 2073525377 και ταξιδιωτικής ασφάλισης 2074500367(Ergo ΑΑΕ).

Το ιδιωτικό συμφωνητικό.

-----------------------------------------------