ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας μπορούν να συναντούν τους καθηγητές του Σχολείου και να ενημερώνονται κατά τις παρακάτω ημέρες και ώρες.Σε περίπτωση που δεν μπορούν να προσέλθουν στο Σχολείο, μπορούν να έχουν τηλεφωνική επικοινωνία με τους καθηγητές κατά τις ίδιες ώρες. 

Α/Α

ΟΝΟΜΑ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΩΡΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ

1

Τσελιώτη Ευαγγελία

Φιλόλογος

ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ 2η ώρα

2

Εσκιτζίογλου Παντελής

Φιλόλογος

ΔΕΥΤΕΡΑ 3η & 4η ώρα

3

Κυριακίδης Ανέστης

Θεολόγος

ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η ώρα

4

Μαλατέστας Κωνσταντίνος

Θεολόγος

ΤΡΙΤΗ 5η ώρα

5

Θεοδωρίδου Μαρία

Φιλόλογος

ΤΕΤΑΡΤΗ 6η ώρα – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η ώρα

6

Μπαλοπούλου Μαρία

Φιλόλογος

ΤΡΙΤΗ 3η ώρα – ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα

7

Ξηνταρόπουλος Πέτρος

Φιλόλογος

ΔΕΥΤΕΡΑ 5η ώρα – ΠΕΜΠΤΗ  4η ώρα

8

Τζώρτζης Ιωάννης

Φιλόλογος

ΔΕΥΤΕΡΑ 6η ώρα – ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα

9

Κουκλάκης Γεώργιος

Φιλόλογος

ΔΕΥΤΕΡΑ  5η ώρα – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η ώρα

10

Πετροπούλου Σαραντινή

Φιλόλογος

ΤΕΤΑΡΤΗ  3η ώρα – ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα

11

Καλλώνη Σπυριδούλα

Φιλόλογος

ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ώρα

12

Ρέντας Γεώργιος

Μαθηματικός

ΔΕΥΤΕΡΑ 4η ώρα – ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα

13

Χαλκιαδάκης Γεώργιος

Μαθηματικός

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4η ώρα

14

Κόκκινος Δημήτριος

Μαθηματικός

ΔΕΥΤΕΡΑ 2η ώρα – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2η ώρα

15

Τσελίκης Αλέξανδρος

Μαθηματικός

ΤΡΙΤΗ 6η ώρα

16

Καρβουτζής Γεώργιος

Φυσικός

ΔΕΥΤΕΡΑ 2η ώρα – ΤΡΙΤΗ 5η ώρα

17
Σκαμάγκα Αικατερίνη Φυσικός ΔΕΥΤΕΡΑ 4η ώρα – ΠΕΜΠΤΗ 3η ώρα

18

Μπραέσα Μαρία

Φυσικός

ΔΕΥΤΕΡΑ 3η ώρα

19

Ντουντουλάκη Φωτεινή

Χημικός

ΠΕΜΠΤΗ 2η ώρα – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2η ώρα

20

Μασούρα Αρτεμησία

Βιολόγος

ΤΡΙΤΗ 4η ώρα – ΤΕΤΑΡΤΗ 2η ώρα

21

Καραχάλιου Κωνσταντία

Γαλλικών

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η ώρα

22

Μοράρη Ρένα

Αγγλικών

ΔΕΥΤΕΡΑ 4η ώρα – ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα

23

Στουραΐτου Όλγα

Αγγλικών

ΤΡΙΤΗ 3η ώρα

24

Καλκατζάκου Γεωργία

Αγγλικών

ΤΕΤΑΡΤΗ 9:50-10:00 μετά από προσυνεννόηση, γιατί από τις 10:00 και εξής το πρόγραμμα της εκπαιδευτικού συνεχίζεται σε άλλο σχολείο.

25

Βρακάς Κωνσταντίνος

Γερμανικών

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4η ώρα

26

Πέδου Άννα

Κοινωνιολόγος

ΤΡΙΤΗ 3η ώρα – ΠΕΜΠΤΗ 5η ώρα

27

Βεργαδή Μαρία

Κοινωνιολόγος

ΤΡΙΤΗ 2η ώρα – ΠΕΜΠΤΗ  2η ώρα

28

Λέρης Δημήτριος

Οικονομολόγος

ΤΡΙΤΗ 2η ώρα – ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ώρα 

29

Σδόγκου Αθανασία

Φυσ. Αγωγής

ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα

30

Βουτυρέας Δημήτριος

Φυσ. Αγωγής

ΤΡΙΤΗ 4η ώρα 

31

Σαλτογιάννης Χρήστος

Πληροφορικής

ΤΕΤΑΡΤΗ 5η ώρα και ΠΕΜΠΤΗ 5η ώρα

32

Θεοχάρη Σταυρούλα

Πληροφορικής

Μαθηματικός

ΤΡΙΤΗ 3η ώρα και ΠΕΜΠΤΗ 4η ώρα